Usiłował dokonać rozboju przy użyciu przedmiotu przypominającego broń – rozpoznajesz go?

Usiłował dokonać rozboju przy użyciu przedmiotu przypominającego broń - rozpoznajesz go?

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują mężczyzny, którego zdjęcia publikujemy. Osoba ta 3 sierpnia 2018r w miejscowości Nowe Lipiny usiłowała dokonać rozboju przy użyciu przedmiotu przypominającego broń na ekspedientce sklepu.

Do zdarzenia doszło 3 sierpnia br., w sklepie w miejscowości Nowe Lipiny przy ul. Szosa Jadowska. Nieznany mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy wszedł do placówki handlowej po czym usiłował dokonać rozboju przy użyciu przedmiotu przypominającego broń na ekspedientce. Do zdarzenia nie doszło z uwagi na postawę ekspedientki, a sprawca zbiegł z terenu sklepu po czym oddalił się rowerem w kierunku skrzyżowania ulic Wileńska z Niepodległości.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, z siedzibą jednostki przy ul. Wileńskiej 43A, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 776-20-21, (22) 604-70-900 lub Wydziałem Kryminalnym KPP Wołomin tel. (22) 60-47-211.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl

Czytaj również: Sterroryzował nożem ochronę marketu, napadł też na policjanta

 

 

/Policja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o