Kradzież perfum na warszawskim Targówku – rozpoznajesz tego mężczyznę?

Kradzież perfum na warszawskim Targówku - rozpoznajesz tego mężczyznę

Policjanci z Komisariatu Policji na warszawskim Targówku prowadzą czynności dotyczące kradzieży perfum z miejscowej drogerii. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna ze zdjęcia opublikowanego przez stołeczną Policję. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionej osoby proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 22 603-81-71.

Do zdarzenia doszło 15 maja br., w drogerii Rossmann na warszawskim Targówku. Skradziono markowe perfumy o wartości prawie 600 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny (wiek około 25-35 lat, wzrost około 175-180 cm, krępa budowa ciała, ciemne krótkie włosy), który może mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, powołując się na numer sprawy KP-D-II-3858/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

 

/Policja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o