Kradzież perfum w galerii – poznajesz tego mężczyznę?

Kradzież perfum w galerii - poznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji na warszawskiej Białołęce prowadzą czynności dotyczące kradzieży perfum z drogerii w galerii przy ul. Annopol w Warszawie. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna na opublikowanych zdjęciach. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionej osoby proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 22 603-51-31.

Do zdarzenia doszło 18 lipca br., w galerii handlowej przy ul. Annopol 2 w Warszawie. Z jednej z mieszczących się tam drogerii skradziono 4 flakony markowych perfum o wartości prawie 840 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-51-31, (22) 603-51-30 oraz policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-52-18 powołując się na numer sprawy KP-D-II-4985/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

 

/Policja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o