Były policjant oskarżony o zgwałcenie 6-letniej dziewczynki

30-letni były policjant z Jaworzna oskarżony o zgwałcenie 6-letniej dziewczynki obecnie przebywa w areszcie. Fot. SW

30-letni były policjant z Jaworzna oskarżony o zgwałcenie 6-letniej dziewczynki obecnie przebywa w areszcie. Fot. SW

30-letni były policjant z komendy w Jaworznie został oskarżony o zgwałcenia 6-letniej dziewczynki. Prokuratura Rejonowa w Tychach skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.

Śledczy przez kilka miesięcy rozpracowywali sprawę zgwałcenia 6-letniej dziewczynki. Zgromadzone dowody, w tym materiał z badań lekarskich dziewczynki oraz opinia biegłego, pozwoliły na skierowanie do sądu aktu oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który – będąc czynnym policjantem – miał wykorzystywać seksualnie 6-letnią koleżankę swojej córki.

Według prokuratury dochodziło do tego, gdy ofiara odwiedzała córeczkę policjanta i nocowała w jego domu. Oprawca miał grozić, że ją zabije, jeśli powie komukolwiek o tym, co ją spotkało. Matka dziewczynki, choć dowiedziała się o wszystkim, uległa groźbom i nie zgłosiła sprawy prokuraturze.

Czytaj także:

Mężczyzna, 16 października 2018 roku, został zatrzymany i do teraz przebywa w areszcie. 30-latek był funkcjonariuszem wydziału ruchu drogowego komendy w Jaworznie.

– Byłemu policjantowi przedstawiono cztery zarzuty. Pierwszy zarzut dotyczy zgwałcenia małoletniej przy użyciu podstępu. Drugi dotyczy dopuszczenia się wobec małoletniej innej czynności seksualnej oraz doprowadzenia jej do takiej czynności. Następny zarzut dotyczy prezentowania jej treści pornograficznych. Ostatni z zarzutów dotyczy kierowania wobec małoletniej gróźb karalnych pozbawienia życia oraz wolności w celu wywarcia wpływu, aby nie informowała nikogo o tych zdarzeniach – powiedziała Monika Stalmach-Ćwikowska z Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Czytaj również: Mundurowi oczyszczeni z zarzutów wrócą do służby. Sejm jednogłośny!

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KrzysztofKlimek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Klimek
Gość
Klimek

Tego typu zawody są coraz bardziej popularne i to nie tylko za sprawą amerykańskich seriali ale zmian jakie następują w różnych dziedzinach życia i gospodarki. Już teraz np. o wiele łatwiej niż kiedyś jest znaleźć dobrego biegłego sądowego z jakiejkolwiek dziedziny. Wystarczy wizyta na stronie https://listabieglych.pl/

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Witam jako obecny policjant uwazam ze ta swinia powinna dostać najwyzszy mozliwy wymiar kary! Wstyd Nam za takie zwierze.