Policjanci szukają świadków wypadku drogowego, w którym zginął funkcjonariusz jadący na służbę

Policjanci szukają światków tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 15 stycznia 2019 roku na drodze krajowej 77. Fot. OSP Gorzyce

Policjanci szukają światków tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 15 stycznia 2019 roku na drodze krajowej 77. Fot. OSP Gorzyce

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w Trześni, na drodze krajowej nr 77 w powiecie tarnobrzeskim. Jadący od Stalowej Woli Volkswagen Passat, zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku Fiatem Punto. W zdarzeniu zginął aspirant Krzysztof Węgliński, policjant z komisariatu w Gorzycach, który był w drodze na służbę.

Policjanci oraz prokurator prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 15 stycznia 2019 roku o godz. 15.40 w Trześni na drodze krajowej 77.

Czytaj więcej:

Tragiczny wypadek na DK77. Zginął policjant z Komisariatu Policji w Gorzycach, był w drodze na służbę

Mężczyzna kierujący Volkswagenem Passatem, jadąc od Stalowej Woli, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z przeciwka Fiatem Punto. W wyniku doznanych obrażeń kierujący Fiatem, 37-letni policjant z komisariatu w Gorzycach, zginął na miejscu zdarzenia.

Osoby, które były świadkami wypadku proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój 111, tel. (15) 851 33 31  albo (15) 851 33 10.

Czytaj również: Staranował blokadę drogową. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa funkcjonariuszy Straży Granicznej

 

/Policja

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o