Zuchwały napad na bank w Poznaniu. Sprawcy długo nie cieszyli się łupem i wolnością [WIDEO]

Zatrzymani mężczyźni mają na sumieniu napad na bank przy ul. Promienistej w Poznaniu. Fot. KWP Poznań

Zatrzymani mężczyźni mają na sumieniu napad na bank przy ul. Promienistej w Poznaniu. Fot. KWP Poznań

Policjanci z Poznania zatrzymali dwie osoby podejrzane o napad na placówkę bankową w Poznaniu. Mężczyźni wpadli dzień po zdarzeniu. Funkcjonariuszom udało się odzyskać większość skradzionych pieniędzy. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald w czwartek (24 stycznia) zatrzymali dwóch mężczyzn. Zatrzymani mają na sumieniu napad na bank przy ul. Promienistej w Poznaniu, którego dokonali dzień wcześniej. Podczas przeszukań w miejscu zamieszkania zatrzymanych policjanci odnaleźli większość zrabowanych pieniędzy, nóż i  replikę broni.

Zdarzenie miało miejsce 23 stycznia. Dwóch zamaskowanych mężczyzn weszło do placówki i po sterroryzowaniu obsługi zabrało pewną sumę pieniędzy. Przybyli na miejsce policjanci z Grunwaldu wykonali wszystkie niezbędne czynności, zabezpieczyli ślady, ustalili i przesłuchali świadków.

Funkcjonariusze szybko ustalili personalia sprawców i ich zatrzymali. Dzisiaj mężczyźni trafili do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Za przestępstwo rozboju grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również: Był poszukiwany do odbycia kary. Wpadł… na terenie Aresztu Śledczego

 

/KWP Poznań

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o